Apartman Maxi Ski - Poloha, Služby, Okolí

Apartman Maxi Ski

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v novém bytovém domě 50 m od skiareálu Deštné v Orlických horách. Do Deštného se dostanete ze tří různých směrů. Vedou sem hlavní komunikace od Dobrušky (17km) a Rychnova (23km). Přes hřeben se lze do Deštného dostat po upravované komunikaci z Orlického Záhoří (15km).
Vybavení a služby
Apartmán 1+1, 34m2 v novém bytovém domě. V obývacím pokoji je samostatné dvojlůžko a rozkládací dvojlůžko. Kuchyň je plně vybavena (nádobí, lednice, varná deska, rychlovarná konvice a mikrovlná trouba). V koupelně je sprchový kout a WC. TV s digitálním signálem. K dispozici je vám uzamykatelný box na úschovu lyží. V domě je výtah. Parkování je zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Rozmanité možnosti stravování, bankomat, infocentrum, směnárna, soukromá pekárna, obchod se smíšeným zbožím, menší krytý bazén v nedalekém hotelu. V zimě: lyžařská a snowboardová škola, půjčovna a servis lyžařského vybavení, Snowpark. V létě: značené cyklostezky a turistické naučné stezky, půjčovna jízdních kol, jízdárna ADAM - vyjížďky na koních, jezdecký výcvik, hipporehabilitace, tenisové kurty, půjčovna čtyřkolek.
TOPlist