Apartmán Lucy - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán Lucy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Lucy najdete ve čtvrtém nadzemním podlaží novostavby v Janských Lázních v bezprostřední blízkosti dolní stanice lanové dráhy na Černou horu. Součástí apartmánu je garážové stání, umožňující bezproblémové parkování.
Vybavení a služby
Luxusně a příjemně zařízený 100m2 apartmán s kompletním vybavením umožňuje nadstandardní ubytování až osmi osob a zároveň díky třem neprůchozím pokojům zaručuje dostatek soukromí. Součástí apartmánu je bezpečná zděná sklepní kóje pro odkládání lyží, snowboardů, kol navazující na garážové stání.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Díky lokalitě si přijdou na své aktivní sportovci i vyznavači pasivnějšího trávení dovolené. K aktivnímu strávení dovolené vyzývá celé okolí, včetně Rýchor. Množství pěších i cyklistických výletů je vlastně neomezené. Využití kabinkové lanovky nebo místních autobusů Vám umožní vyhnout se namáhavým výstupům a navštívit ojedinělá místa s nádhernými výhledy. Všem věkovým kategoriím nabízí městečko bezpočet dalších příjemných atrakcí, jako jsou kryté tenisové a volejbalové kurty, minigolf, půjčovna čtyřkolek či koloběžek, termální i normální krytý bazén, kino, kolonáda, četná restaurační zařízení atd.
TOPlist