Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází ve vinařském městečku Mikulov v klidné ulici, poblíž silnice Brno - Vídeň. S krásným výhledem na dominanty města z ulice. Parkování je před objektem. Apartmán je nekuřácký a pobyt s domácím mazlíčkem není možný. Zajistíme degustaci ve vinném sklípku, popřípadě nákup kvalitních vín s ochutnávkou a úschovu vašich kol.

  Vybavení a služby

Apartmán je tvořený předsíní, místností s kuchyní a samostatnou koupelnou. Část na spaní je vybavená vyvýšenou postelí 140x200 vhodnou pro 2-3 malé děti. Ve spodní části je rozkládací sedačka pro 2 osoby. V kuchyni je k dispozici plně zařízená kuchyňská linka, přenosná pečící trouba, remoska, mikrovlna trouba, rychlovarná konvice, toaster, sendvičovač.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Fotbalové hřiště a dětské hřiště 1Om, obchod 5Om, restaurace-vinárny-hospody od 1OOm, koupaliště 100m, zámek, hrobka, Svatý kopeček, TyWogo - centrum pro děti, Aqualand Moravia, park permonium v Oslavanech, lednicko-valtický areál, termální lázně Laa a.d. Thaya, Novomlýnské nádrže, vinařské obce, cyklotrasy ...

Zpět


TOPlist
  Apartmán Lenka Mikulov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Lenka
Ceník ubytování a stravování