Poloha a dosažitelnost

Ubytování je na okraji obce, ovšem v blízkosti stravovacích a nákupních možností. Do obce je možno dopravit se samozřejmně autem. Místo je dostupné také autobusem z Chomutova nebo Klášterce nad Ohří. Na kraji obce je vlakové nádraží.

  Vybavení a služby

Apartmán je v 1.patře obytného domu. Je nově a útulně zařízen pro max. 5 osob. K dispozici je jedna místost s kuchyňským koutem, kde je umístěn rozkládací gauč. Ve druhé místnosti je lůžková sestava pro 3 osoby. Kuchyň je vybavena lednicí, indukčním vařičem, mikrovlnou troubou, topinkovačem, toustovačem, pressovačem a varnou konvicí. V ceně je povlečení a ručníky. Ve sklepních prostorech je možno uložit lyže a kola v dobře uzamykatelných místnostech.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti se nachází restaurace (cca 100m) a dobře zásobené nákupní středisko (cca 300m). Přiblížně 100m od apartmánu se nachází wellness centrum (vířivka, sauna) a bazén (5x10m). V obci je lékař a zubař. Nákupní možnosti jsou také v 8 km vzdálené německé části Vejprt. V obci je lyžařský vlek (cca 10 min. chůze) s velmi příznivými cenami, vhodné pro děti i nenáročné dospělé. Pro náročnější lyžaře je dobře dostupný Klínovec (6km, možná doprava skibusem - zastávka 100m od ubytování), Neklid nebo nové středisko Plešivec. Dále lze lyžovat v Oberwiesenthalu na Fichtelbergu na německé straně. Pro běžkaře je k dispozici množství upravených běžeckých tras. V jarním a letním období si přijdou na své milovníci turistiky a cykloturistiky na upravených trasách. Na Klínovci jsou výborné trasy pro nordic walking. Pro rodiny s dětmi je zajímavý výlet do ZOO parku v nedalekém Chomutově nebo návštěva akvaparku v Klášterci. Lze doporučit i výlet do 40km vzdálených Karlových Varů.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Kovářská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Kovářská
Ceník ubytování a stravování