PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Kotelna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází na klidném místě v rodinném řadovém domku. Velikost 25m2 Má samostatný vchod.Vznikl rekonstrukcí kotelny a prádelny za spolupráce s designerkou - www.novodesign.cz. Je velmi útulný a povedený. Obec je na trase Vrchlabí - Trutnov. V zimě se prohrnují lyžařské stopy, které vedou až na magistrálu na Černou horu. V okolí do 10 km se nachází 3 lyžařská střediska - Černý Důl, Jánské Lázně, Mladé Buky.
Vybavení a služby
Apartmán má kuchyňský kout s indukcí, ledničkou, nádobím, televizí a uložnými prostory, WiFi. Koupelna s WC a sprchovým koutem. Je zde místo k zaparkování.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Rudníku je antukové hřiště na tenis, nohejbal. Restaurace, cyklotrasy a v okolí krásné výhledy na Krkonoše. Nachází se zde budova starého pivovaru www.pivovarrudnik.cz, který se nyní opravuje. 20 km je do ZOO ve Dvoře Králové a 15 km na přehradu Les Královstvi www.prehrada-les-kralovstvi.cz. Bobová dráha, golfové hřiště Mladé Buky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz