Nový apartmán Hoffman

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Josefův Důl leží na úpatí Jizerek a patří do CHKO Jizerské hory. Mikroklima údolí zajištuje dostatek sněhu. Průměrná sezoní délka sněhové pokrývky činní 100 dní. Jak se k nám dostanete: Z Prahy po novém Pražském okruhu směr Mladá Boleslav. Sjedete těsně před Turnovem směrem na Jablonec nad Nisou, který projedete směrem na Tanvald a Harrachov. Z tohoto tanvaldsko-harrachovského tahu vede několik odboček na Josefův Důl. Doporučuji sjet v Lučanech nad Nisou, za obecním úřadem první křižovatka vlevo.
Vybavení a služby
Šestilůžkový apartmán, plně vybavený jako byt, je v prvním poschodí a lyžárna v přízemí. V domě jsou tři apartmány, ale jen jeden je pronajímán. Je zde naprostý klid. K dispozici je plně vybavená kuchyň (el.sporák se sklokeramickou deskou a el.troubou, mikrovlná trouba, varná konvice, toustovač, šlehač,el. kráječ, chladnička s mrazničkou). Jídelní stůl. Kuchyň je spojená s obývacím pokojem. Vybavení obýváku: rozkládací gauč pro dvě osoby, televize, WiFi, společenské stolní hry, puzzle, stolní hokej a fotbal. Ložnice je oddělena závěsem a má čtyři lůžka. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Předsín: věšák a botník. Zatemnění oken roletami. Vytápění: ústřední topení, každý si reguluje teplotu dle potřeby. Ubytování je možné i na jednu noc. Vše je samostatné i lyžárna. Závěrečný úklid a povlečení je v ceně pronájmu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě je plně občanská vybavenost.Dopravní spojení je řešeno Českými drahami, přes den přijíždí každých 40 minut vlak. Jezdí zde i autobus a v zimě ski bus který staví 100m pod apartmánem.100m od apartmánu se nachází ski areál Bukovka (druhá nejdelší sjezdovka v Jizerských horách, celodenní ski pas 320Kč ) a 300m od skiareálu Bukovka je běžecká trat Lesana i s večerním osvětlením. Ski areál Bukovka, Lucifer. Běžecké traťe - Lesana a Jizerská magistrála. Apartmán je u řeky Kamenice a 100m od lesa. Do 300m je šest restaurací, v létě v restauraci Čárda country večery s grilováním. Fotbalové hřiště, dětské hřiště, tenisové kurty, minigolf, přírodní koupaliště, divadlo. V nejbližším okolí jsou pěším turistům dosažitelné výlety: Protržená přehrada, přehrada Souš, Josefodolská přehrada. Rozhledny Slovanka, Bramberk a Královka. Osada Jizerka, Nová louka, Peklo, Černý potok, Jizerská magistrála, Snědavská hora, Olivetská hora, Mariánská hora, Poledník, vodopády říčky Jedlové, rašeliniště na Čihadle. Výlety autem či vlakem z Josefova Dolu: Letní koupání - Jablonecká přehrada, koupaliště v Lučanech nad Nisou, přírodní koupaliště v Josefově Dole. Aquapark a centrum Babylon v Liberci; Ještěd, ZOO a botanická zahrada v Liberci; Aquapark v Jablonci nad Nisou; Bobová dráha v Janově a Harrachově; Restaurace "Obří sud" a lázně Libverda; Zámek ve Frýdlantu; Bozkovské Dolomitové jeskyně; Mumlavský vodopád v Harrachově; Prohlídka skláren a pivovaru v Harrachově; Dino park v Liberci a v Polsku. Polsko, Německo. 10 nejbližších ski areálů: Severák v Janově, Bedřichov, U pily Lučany, Smržovka, Tanvaldský Špičák se čtyřsedačkovou lanovkou, Nová Ves, Desná - Černá říčka, Jizerský kopec, Zásada, Světlý vrch.
TOPlist