Vysokohorský apartmán Cihlářka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Cihlářská bouda leží v nadmořské výšce cca 1050m n.m. mezi obcemi Pec pod Sněžkou a Černý Důl, v sedle vrcholových partií Krkonoš, ve II. zóně KRNAP. Tato poloha je vhodná pro milovníky klidu a ticha, zaručuje příjemné klima pro opalování i v zimních měsících. Jen málo dnů v roce zde fouká silný vítr. V této části Krkonoš se sníh drží v průměru od poloviny listopadu do Velikonoc. 
Vybavení a služby
APARTMÁN 107 - umístěn v 1.patře s nádherným výhledem na severní svah se zalesněným okolím a výhledem do okolní krajiny, garsoniéra se spacím patrem - ubytování ideálně pro 2-4 osoby, děti do 3 let zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky),  pokoj - 2x válenda + kuchyňský kout (kompletně vybavená kuchyň – vč. lednice, mikrovlnné trouby, varné konvice, nádobí), jídelní stůl a židle,vestavěné patro – 2 lůžka,koupelna – sprchový kout, WC • APARTMÁN 204 - umístěn ve 2.patře s nádherným výhledem na jižní svah se zalesněným okolím a výhledem do široké okolní krajiny, 2+kk (43,36m2) - ubytování ideálně pro 4-6 osob, děti do 3 let zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky), obývací pokoj - 2x válenda, 1 x rozkládací pohovka + kuchyňský kout (kompletně vybavená kuchyň – vč. lednice, mikrovlnné trouby, varné konvice, nádobí), jídelní stůl a židle, ložnice – komfortní manželská postel, koupelna – sprchový kout, WC • Objekt Cihlářská bouda je bezbariérový, k dispozici je prosklený výtah

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hřebeny Krkonoš poskytují sportovní vyžití po celý rok - zimní sporty (lyžování, snowboarding), horská turistika, cyklistika, treking, nordic walking, paragliding apod. V okolí se nachází dalších 60 chalup - např. ve vzdálenosti 200m - bouda Hájenka, 500m Pražská bouda, 1000m Kolínská bouda. • Léto: cyklistika, turistika, fitness, multifunkční hřiště, nordic walking, venkovní bazének pro děti, tenisový kurt s antukou jen 300 m od Cihlářky - u Chaty Hájenka, přírodní koupaliště - Čistá v Černém Dole. Relaxpark Pec pod Sněžkou (bobová dráha, lanová kladka nad údolím, skuzavky a trampolíny, lanové centrum monkey park), golf Mladé Buky, jízda na koních Vrchlabí, aquapark Špindlerův Mlýn, aquacentrum Janské Lázně, plavecký bazén Jílemnice, vyhlídkové lety z Vrchlabí. NOVĚ - unikátní stezka V KORUNÁCH STROMŮ - Janské Lázně. • Zima: lyže, běžky, snowboard, čtyřkolky, sněžné skútry, noční lyžování u Cihlářky, sáňkařská dráha, aquapark Špindlerův Mlýn, aquacentrum Janské Lázně, plavecký bazén Jílemnice. Krkonošská magistrála a Skiareál Pec pod Sněžkou jsou prakticky za humny. Cihlářská bouda provozuje vlastní sjezdovku v těsné blízkosti budovy a nabízí i noční lyžování.
TOPlist