Apartmán Klínovec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Aparmán, který je součástí nově zbudovaného apartmánového komplexu, navrženého dánskými architekty, se nachází pouze 200m od dolní stanice nově vybudované čtyřmístné lanovky a snowparku a 400m od třísedačkové lanovky (dámská) ve Skiareálu Klínovec. V okolí jsou další dvě lyžařská střediska a to německé středisko Oberwiesenthal ve vzdálenosti 3km a středisko Boží Dar ve vzdálenosti 5km. Dostupnost: Praha - 120km, Karlovy Vary - 30km, Ústí nad Labem - 95km, Plzeň - 105km
Vybavení a služby
Prostorné studio s galerií a dvěma terasami o celkové výměře 45m2 se nachází ve druhém podlaží budovy M3, jenž je součástí apartmánového komplexu. Studio obsahuje předsíň s vestavnou skříní. Z předsíně je vstup do koupelny s velkým zděným sprchovým koutem a WC. Druhý vstup je do vlastního studia, kde je umístěna kompletně vybavená kuchyňka (lednice, indukční vařič, mikrovlnná a horkovzdušná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a příbory) a jídelní kout. Dále je zde obývací část, ve které je umístěna rozkládací pohovka, na které se pohodlně vyspí 2 osoby, TV a odkládací místnost pro lyžařské vybavení. Ze studia jsou vstupy na obě terasy a mlynářské schodiště, kterým vystoupíte na galerii s krásným výhledem na okolní hory. Galerie je určena pro spaní 4 osob a je vybavena dvěma dvoulůžky a dvěma komodami.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Klínovec s přepravní kapacitou 8050 osob/hod. Tradičně nabízí po celou sezonu výtečné sněhové podmínky na 11km sjezdových tratí všech obtížností, o rozloze 25 ha, které jsou z 80% zajištěny technickým sněhem. Součástí areálu je nově zbudovaný Snowpark. Několik lyžařských vleků nahradila moderní rychlá 4-sedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, která je v současné době jediná v Česku. Součástí jsou 2 lyžařské školy, půjčovna lyžařského vybavení a dva ski servisy. Turistům je k dispozici 9 bufetů a restaurací. Pro příznivce bežeckého lyžování je k dispozici více jak 100km lyžařských tras, na kterých např. trénuje i nejznámější český běžec na lyžích Lukáš Bauer. V měsících kdy není sníh, je k dispozici velký počet cyklotras s různými stupni obtížnosti a krásná příroda která je ideální pro turistické toulky.
TOPlist