PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Evanka - apartmán na Klínovci

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Aparmán, který je součástí nově zbudovaného apartmánového komplexu, navrženého dánskými architekty, se nachází pouze 200m od dolní stanice nově vybudované čtyřmístné lanovky a snowparku a 400m od třísedačkové lanovky (dámská) ve Skiareálu Klínovec. V okolí jsou další dvě lyžařská střediska a to německé středisko Oberwiesenthal ve vzdálenosti 3km a středisko Boží Dar ve vzdálenosti 5km. Dostupnost: Praha - 120km, Karlovy Vary - 30km, Ústí nad Labem - 95km, Plzeň - 105km
Vybavení a služby
Prostorné studio s galerií a dvěma terasami o celkové výměře 45m2 se nachází ve druhém podlaží budovy M3, jenž je součástí apartmánového komplexu. Studio obsahuje předsíň s vestavnou skříní. Z předsíně je vstup do koupelny s velkým zděným sprchovým koutem a WC. Druhý vstup je do vlastního studia, kde je umístěna kompletně vybavená kuchyňka (lednice, indukční vařič, mikrovlnná a horkovzdušná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a příbory) a jídelní kout. Dále je zde obývací část, ve které je umístěna rozkládací pohovka, na které se pohodlně vyspí 2 osoby, TV a odkládací místnost pro lyžařské vybavení. Ze studia jsou vstupy na obě terasy a mlynářské schodiště, kterým vystoupíte na galerii s krásným výhledem na okolní hory. Galerie je určena pro spaní 4 osob a je vybavena dvěma dvoulůžky a dvěma komodami.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Klínovec s přepravní kapacitou 8050 osob/hod. Tradičně nabízí po celou sezonu výtečné sněhové podmínky na 11km sjezdových tratí všech obtížností, o rozloze 25 ha, které jsou z 80% zajištěny technickým sněhem. Součástí areálu je nově zbudovaný Snowpark. Několik lyžařských vleků nahradila moderní rychlá 4-sedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, která je v současné době jediná v Česku. Součástí jsou 2 lyžařské školy, půjčovna lyžařského vybavení a dva ski servisy. Turistům je k dispozici 9 bufetů a restaurací. Pro příznivce bežeckého lyžování je k dispozici více jak 100km lyžařských tras, na kterých např. trénuje i nejznámější český běžec na lyžích Lukáš Bauer. V měsících kdy není sníh, je k dispozici velký počet cyklotras s různými stupni obtížnosti a krásná příroda která je ideální pro turistické toulky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz