Apartmán Beata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v soukromí se nachází v Nezdicích na Šumavě v krásné přírodě, lesy k houbaření, nedaleko vzdálený hrad Kašperk, hrad Rabí, rozhledna Javorník, Svatobor u Sušice a Poledník 1315m. Pro výlety slouží velké množství zajímavých turistických tras, které ocení milovníci přírody. (Kašperské Hory, Čenkova Pila - soutok řek Křemelné a Vydry, Turnerova chata, Antýgl, Modrava, Kvilda, Horská Kvilda, Srní. Dále můžete navštívit šumavské slatě a šumavská jezera (Černé, Čertovo, Prášilské, Laka, Plešné). Nejbližším městem jsou Kašperské Hory 6km a Sušice 12km kde můžete navštívit krytý plavecký bazén.
Vybavení a služby
Apartmán nabízí nově zrekonstruované ubytování v celém patře rodinného domu se samostatným vchodem. Apartmán: 1x ložnice 2lůžka, 1x ložnice 3lůžka, obývací místnost o rozloze 42m2, v této místnosti je z části obývací prostor s TV/SAT a kompletně vybavená nová kuchyně s jídelním koutem, koupelna s umyvadlem a vanou, samostatné WC. Apartmán má kapacitu 5 osob. U domu je k dispozici zahrada, ohniště s posezením. Pergola s možností grilování uzavřené parkování u domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vybavenost obce: obchod, restaurace, pošta, koupaliště, v zimním období lyžařský areál Nezdice, lyžařský areál Kašperské Hory 6km, Zadov 22km
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz