PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Barborka 07

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází na slunném místě 200m od hlavní silnice, s výhledem na sjezdovku, v létě parkovací místo přímo u domu, v zimě na 300m vzdáleném centrálním parkovišti za poplatek.
Vybavení a služby
Apartmán v prvním patře disponuje obývacím pokojem se dvěma lůžky a dvěma lůžky v podkroví. K dispozici je funkčně vybavená kuchyň - vařič se sklokeramickou deskou, pečící trouba, mikrovlnná trouba, kávovar, lednice s mrazničkou, domácí pekárna, veškeré nádobí. TV, wifi, koupelna s masážním sprchovým koutem a WC. V budově je kdispozici box na lyže a lyžařské vybavení, uzamykatelná úschovna kol a kulečník.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lokalita nabízí bohaté sportovní vyžití po celý rok, v zimě množství běžkařských tras i upravených sjezdovek, v létě pak spousty možností pro cyklisty i pěší turisty. Veškeré potřeby pro zimní sporty se dají v místě zapůjčit, v létě lze zapůjčit elektrokola, pro milovníky bruslí je každoročně připravena ledová plocha hned u sjezdovky. Cca 300m od apartmánu je možné rezervovat privátní wllness. V Horní Malé Úpě najdete i místní pivovar, pekařství, nebo bowling
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz