Apartmán Alžbětín - Železná Ruda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační byt se nachází v klidné lokalitě Alžbětín 3km od centra Železné Rudy těsně na státní hranici s Německem, v nadmořské výšce 754 m n.m., v údolí říčky Řezné. Díky své poloze, obklopen ze všech stran horskými vrcholy, má ideální podmínky pro zimní i letní turistiku, pro aktivní odpočinek i relaxaci. Ubytování je snadno dostupné ze železniční stanice ČD Železná Ruda - Alžbětín. Ubytování disponuje kapacitou 5 lůžek, s vlastním WC, sprchou a kuchyňským koutem (vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí) a TV+Video. Návštěvníkům je k dispozici bezplatné parkoviště. Ve vzdálenosti 3km m od objektu se nachází Lyžařský areál Nad Nádražím se sjezdovkou (celková délka 1,4 km v nadmořské výšce 786 - 896 m) vybavenou dvěma vleky (622 a 300 m) .V létě lze sjezdovku sjíždět na slalomových bezmotorových kárách. Součástí areálu je i lanové centrum o rozloze 440 m2 s 18 atrakcemi a trampolínami vhodnými pro děti i dospělé a samozřejmě občerstvení.
Vybavení a služby
Ubytování disponuje kapacitou 5 lůžek, s vlastním WC, sprchou a kuchyňským koutem (vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí) a TV+Video. Návštěvníkům je k dispozici bezplatné parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
sjezdové lyžování přímo v Ž. Rudě lyžování a snowboarding ve ski areálu Špičák Penguinland - dětské lyžařské hřiště, Horsefeathers snowpark Špičák běžecké trasy - cca 100 km strojově upravovaných tratích s návazností na tratě v SRNsjezdové lyžování na nejvyšší hoře Šumavy Velkém Javoru (Grosser Arber - 1456 m n.m.) v SRN pěší turistika a cykloturistika po značených trasách v ČR i SRN adrenalinová sjezdová trať pro horská kola s vrcholu Špičáku s dopravou kol sedačkovou lanovkou přírodní koupaliště s velmi čistou vodou přímo v Železné Rudě
TOPlist