Apartmán Rokytnice 655/42

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází ve 3.patře domu na Horním náměstí, jen pár kroků od zastávky autobusu, cyklobusu a v zimě skibusu a sjezdovek pro děti. Od dubna do listopadu je možné zdarma parkovat přímo u domu. V zimě je v celé Rokytnici pouze placené parkování za 100Kč /den. Nebo na hlídaném parkovišti 160 Kč/den.
Vybavení a služby
Apartmán je vhodný jak pro rodiny s dětmi, páry i skupinu přátel. Nabízí 6 plnohodnotných lůžek. Apartmán má rozlohu 42m2 (2+kk). Skládá se z předsíně, koupelny s vanou a WC, obývací části s dvojlůžkem a patrovou postelí, plně vybaveného kuchyňského koutu (lednička s mrazící schránkou, mikrovlná trouba, trouba s grilem, kávovar, dvouplotýnkový vařič, myčka). V mezonetu je oddělená ložnička se 2 jednolůžky. Vše je velmi útulné a praktické. Ubytovat se můžete i sami díky uzamykatelné skříňce. Neomezené wi-fi připojení k internetu zdarma.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě jsou na dosah denně upravované sjezdovky pro děti (Modrá hvězda, Sachrovka). Zdatné lyžaře odveze skibus do areálu Horní domky s 2 nejdelši sjezdovkou v ČR. Zastávka v blízkosti domu. Přímo v domě je i skiservis s půjčovnou lyží a dalšího vybavení. Od jara do podzimu je možnost přímo z domu vyrazit na pěší nebo cykloturistiku. Výlety do Harrachova k Mumlavskému vodopádu, do skláren, k prameni Labe. Dále je v místě sportovní hala, tenisový kurt, kuželky, bowling, volejbalové kurty, fotbalové hřiště. V dosahu množství kaváren, restaurací. Nechybí ani samoobsluha, večerka, pošta a lékarna. Vše do 5 min. chůze.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz