Apartman 332 pod sjezdovkou v Deštné

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán je v 2.patře apartmánového domu, který stojí přímo proti sjezdovce Marta II. Apartmán má vlastní parkovací stání, lyžařský box. V domě je výtah. Vybavení apartmánu je nové. Apartmán má kapacitu 4 lůžka, kuchyňka je vybavená nádobím, sporákem s varnou deskou. Dále je zde varná konvice, mikrovlnná trouba. V koupelně je sprchový kout, WC. V obývací části je TV, dvoupostel a jednoduše rozkládací pohovka jako plněhodnotná lůžka. K apartmánu je přiděleno parkovací stání a box na lyže.
Vybavení a služby
V blízkosti apartmánu je možné si vybrat z mnoha restauračních zařízení. 80m od aprtmánu je obchod s potravinami, smíšeným zbožím, místní pekárna, kde pečou výborný kváskový chléb. Obchod se sportovním oblečením. Zároveň jsou zde půjčovny a servis lyžařského vybavení, škola lyžování a snowbordingu. Půjčovna čtyřkolek. V létě je možno využít také lanové centrum, nebo si zachytat a nechat upražit pstruhy a než se pstruzi usmaží, svézt se na horských tříkolkách. V zimě je k disopozici mnoho upravovaných běžkařských tras. V létě zase cyklistické trasy. V letním období poskytnu po domluvě garáž pro uskladnění kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Naproti apartmánu přes cestu je sjezdovka Marta II., kterou obsluhují 2 vleky a sedačková lanovka. Touto sjezdovkou se dostanete na sjezdovku Marta I, kde je také sedačková lanovka a další tři vleky a tři sjezdovky. Servisní služby na lyže, půjčovna lyží a školička pro děti je také v areálu Marta II. V blízkosti vrcholu Deštné je Masarykova chata, chata Šerlišský mlýn, Luisino údolí a zajímavý je i kostel Neratov. . Jen málokterá horská obec se může v dnešní době pochlubit pekařstvím, které staví na stoleté tradici. Peče se zde ručně zpracovaný žitný chléb za použití pekařem připraveného kvasu. Výrobky jsou vyhlášeny v širokém okolí. Reznerovo pekařství, pekařství se srdcem!
TOPlist