Poloha a dosažitelnost

Rodinný Apartmán 21 se nachází v oblasti východních Krkonoš v obci Rudník - Javorník. Apartmán je situován v malebné krajině s nádherným výhledem na Černou Horu. Parkování je zde možné přímo před objektem.

  Vybavení a služby

K dispozici jsou zde dva oddělené apartmány, každý s vlastním vchodem a vybavením. Lze je však i sloučit.

• Apartmán I - kapacita 11 lůžek ve 3 prostorných neprůchozích pokojích (2+4+5). Plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnka, konvice, kávovar, nádobí). Koupelna (sprcha, vana, bidet, umyvadlo), WC. Hala (jídelna) s TV/SAT.

• Apartmán II - kapacita 6 lůžek ve 2 pokojích (2+4). Plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnka, konvice, kávovar, nádobí). Koupelna (rohová vana, umyvadlo, WC). Hala (jídelna) s TV/SAT.

• Dále je zde k dispozici: zahrada s bazénem a možností grilování, hřiště se sítí (sportovní pomůcky k zapůjčení), dětské hřiště s houpačkou a kolotočem. Wifi připojení. Možnost ubytování se psem

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Apartmán je ideálním místem pro rekreaci, sport a turistiku v každém ročním období. Pro milovníky zimních sportů jsou snadno dostupná všechna Krkonošská zimní střediska, nejbližšími jsou: Mladé Buky (3km), Ski areál Jánské Lázně - Černá hora (6km), Herlikovice (5km), Černý důl (3km), Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn. K dopravě lze využít ski busu vzdáleného 100m od ubytování.

Zpět


TOPlist
  Apartmán 21 Javorník
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán 21
Ceník ubytování a stravování