Apartmán 21

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný Apartmán 21 se nachází v oblasti východních Krkonoš v obci Rudník - Javorník. Apartmán je situován v malebné krajině s nádherným výhledem na Černou Horu. Parkování je zde možné přímo před objektem.
Vybavení a služby
K dispozici jsou zde dva oddělené apartmány, každý s vlastním vchodem a vybavením. Lze je však i sloučit.

• Apartmán I - kapacita 11 lůžek ve 3 prostorných neprůchozích pokojích (2+4+5). Plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnka, konvice, kávovar, nádobí). Koupelna (sprcha, vana, WC, umyvadlo), samostatné WC. Hala (jídelna) s TV/SAT.

• Apartmán II - kapacita 6 lůžek ve 2 pokojích (2+4). Plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, trouba, mikrovlnka, konvice, kávovar, nádobí). Koupelna (rohová vana, bidet, umyvadlo, WC). Hala (jídelna) s TV/SAT.

• Dále je zde k dispozici: zahrada s bazénem a možností grilování, hřiště se sítí (sportovní pomůcky k zapůjčení). Wifi připojení. Možnost ubytování se psem

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmán je ideálním místem pro rekreaci, sport a turistiku v každém ročním období. Pro milovníky zimních sportů jsou snadno dostupná všechna Krkonošská zimní střediska, nejbližšími jsou: Mladé Buky (3km), Ski areál Jánské Lázně - Černá hora (6km), Herlikovice (5km), Černý důl (3km), Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz