Apartmá - pension Lady

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš objekt se nachází v klidném místě Horní Rokytnice, 70m od vedlejší silnice. Turistické a cyklotrasy poblíž, lyžařské vleky 150m, první restaurace 100m, obchod a cukrárna 350m. Lanové dráhy 1km, v zimě dostupné bezplatným skibusem. Plán dojezdu k nám: Autobusem do zastávky Horní Rokytnice - ČSAD, dále 300m směrem za hotel Helena. Autem - do Rokytnice nad Jizerou odbočíte ze silnice č.14 u benzínové stanice, po 2km projedete dolní náměstí (radnice, TESCO), po dalších 2km spatříte horní náměstí, po jeho projetí minete slepou odbočku do ČSAD a po 50m odbočíte vpravo. Po odbočení pojedete ještě 200m, minete vpravo Hotel Helena a odbočíte před roubenkou vpravo pod cestu.
Vybavení a služby
Pokoje s vlastní koupelnou, vybavenou kuchyňkou (vařič, rychlovarná konvice, toustovač, ... lednička a mikrovlnka), k dispozici TV/Sat. Zapůjčíme raclet gril, nebo fondue. Nabízíme hostům volitelnou snídani (od 4 osob, případně lze využít se slevou hotelové restaurace 100 m od domu), dále kadeřnictví, průvodcovské služby a výuku lyžování. Pomůžeme s lyžařskou a cyklistickou výzbrojí. Venkovní bazén průměru 4,6m, hřiště se zahradním kroketem, pískoviště, houpačky, zahradní posezení, grill, parkování u domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Fitnes a sauna, kuželky, tenisové kurty, tělocvična a posilovna. V dochůzné vzdálenosti 6x lyžařský vlek a snowtubing, lyžařské běžecké trasy. V létě jízdy na koloběžkách a travních lyžích, summertubing, cyklotrasy a cyklobus.
Nabízíme též levné ubytování pro skupiny na místní faře v Rokytnici nad Jizerou
TOPlist