Aparthotel & Wellness Knížecí cesta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autem směrem z Čech: převozem přes Lipenské jezero z Horní Plané (500m) viz. jízdní řád a ceník nebo po silnici z Nové Pece (7,3km). Autem směrem z Rakouska: po silnici z hraničního přechodu Schöneben-Zadní Zvonková (7,5km). Vlakem: zastávka Nová Pec (7,3km) nebo Horní Planá (1,5km převozem nebo 16,5 km po silnici). Autobusem: zastávka Bližší Lhota (100m) nebo Nová Pec (7,3km) či Horní Planá (16,5km po silnici nebo 1km převozem). Na kole: cyklostezky od Přední Výtoně, Schöneben a Nové Pece. Hotelovým vozem: možnost dopravy z/na vlakové či autobusové zastávky v Nové Peci nebo v Horní Plané včetně převozu. Nutno objednat 24 hod. předem.
Vybavení a služby
Areál poskytne kvalitní a kreativní ubytovací a wellness. V areálu aparthotelu Knížecí cesta se nachází parkoviště, dětské hřiště, společenská místnost s počítačem a internetem, venkovní terasa a také přírodní rybník k zaplavání a osvěžení se. Každý apartmán má vlastní koupelnu a toaletu, vanu nebo sprchový kout, televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a sušící věšák. Kuchyňky jsou vybavené ledničkou s mrazákem, mikrovlnou troubou, indukční varnou deskou, rychlovarnou konvicí, tousterem, myčkou nádobí, umyvadlem s dřezem a základním inventářem k vaření a konzumaci pokrmů a nápojů. Kvalitní povlečení, ručníky, osušky, teplá deka, prádlo pro potřeby wellness a hotelová kosmetika jsou samozřejmostí.Pro Vaši bezpečnost a komfort má každý apartmán na vstup do areálu elektronický karetní systém zamykání.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vítejte v cyklistickém ráji, Bližší Lhota, se nachází přímo na křižovatce oblíbených cyklostezek Lipenska. Rovnou z hotelu Knížecí cesta můžete vyrazit na příjemné procházky po okolí stejně jako na náročnější celodenní túry po horách. Tři antukové tenisové kurty jsou k dispozici v docházkové vzdálenosti hned za převozem.V nedalekém rakouském Ulrichsbergu se nachází jedno z nejmalebnějších golfových hřišť v Rakousku.Vzrušující zábavu, při které otestujete vlastní odvahu, sílu a vytrvalost, nabízí lanové centrum v rakouském Schönebenu. Hochficht Vám nabízí atraktivní lyžování srovnatelné s některými alpskými středisky bez dlouhého cestování a placení rakouských dálničních poplatků. Hned za hraničním přechodem Zadní Zvonková – Schöneben se nachází jeden z nejkvalitnějších běžeckých areálů na Šumavě s vynikající sněhovou jistotou od prosince do konce března a takřka denní úpravou běžeckých stop. Neuvěřitelných 38km má za příznivých podmínek bruslařská dráha spojující bruslařské okruhy u Horní Plané a u Lipna nad Vltavou. Užít si zamrzelé vodní hladiny můžete především na bruslích ale i na běžkách nebo na horském kole.
TOPlist