Apalucha

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Apalucha se nachází v malebném údolí Malé Úpy ve východních Krkonoších v nadmořské výšce 1000m.n.m., přímo v lyžařském areálu "U Kostela". V okolí penzionu najdete běžecké i cyklistické trasy a turistické cesty, které Vás zavedou horskou přírodou až na Sněžku. Nedaleko Apaluchy je i víceúčelová krytá hala, bowling, pohádková cesta pro děti a další aktivity.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v 6 pokojích a 1 apartmánu se dvěma ložnicemi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a LCD TV + SAT. Pokoje jsou 3–4 lůžkové, apartmán pro 4 osoby + dětská postel. Celková kapacita Apaluchy je 26 lůžek. Ubytování si můžete objednat se snídaní nebo s polopenzí. Vaříme především domácí českou kuchyni. Snídaně jsou bufetové, večeře formou menu – polévka, hlavní jídlo, moučník. Každý den je pro vás otevřen bar. Naši hosté mohou využít jídelnu s krbovými kamny a barem, děti se zabaví v dětské herně, která může sloužit i jako TV místnost. V lyžárně je k dispozici vyhřívání na boty. Parkování: v letním období je parkování přímo u chaty zdarma. V zimě na centrálním parkovišti na Pomezních Boudách za poplatek. V den příjezdu a odjezdu je zajištěn odvoz hostů i zavazadel v ceně pobytu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pro zimní turistiku jsou zde k dispozici dva lyžařské areály, kde si můžete zalyžovat na jedněch z nejvýše položených sjezdovkách v České republice. Malá Úpa je nástupním místem na hlavní běžeckou trasu Krkonoš – Krkonošskou magistrálu, která je společně s dalšími běžeckými okruhy (v délce cca 10km) pravidelně strojově upravována. V okolí penzionu najdete běžecké i cyklistické trasy a turistické cesty, které Vás zavedou horskou přírodou až na Sněžku. Krytá víceúčelová hala, nacházející se 2,5km od Apaluchy, poskytuje sportovní zázemí pro tenis, fotbal, volejbal, florbal, basketbal, badminton, ricochet a další.
TOPlist