Antonie Hotel****

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v klidné části Frýdlantu s výhledem na jižní stranu města a zámek. Do centra města je to přibližně 10 minut pěší chůze.
Vybavení a služby
Hotel nabízí ubytování ve 23 luxusně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Součástí hotelu je Spa concept s vnitřním vyhřívaným bazénem (15m), venkovním přírodním bazénem (20m), whirlpoolem, Finskou saunou, Caldáriem, Turbosoláriem, Relax zónou a wellness barem, Sport concept jehož součástí je sportovní hřiště, squash, badminton a fitness, restaurace, konferenční místnosti, vinotéka a lobby bar.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nedaleko hotelu se nachází centrum města s historickým jádrem, muzeum, zámek Frýdlant a rozhledna. V okruhu 15km se nachází turisticky zajímavá města Hejnice, Lázně Libverda, Bílý Potok, Nové město pod Smrkem nebo Habartice, kde se nachází hraniční přechod Polskem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz