Poloha a dosažitelnost

Hotel ALFARESORT je situován v klidné části lyžařského střediska Deštné v Orlických horách. Ubytování nabízíme ve 2 – 3 lůžkových pokojích (vlastní sociální zařízení), dále v rodinných studiích (dva samostatné pokoje se společným příslušenstvím). Všechny pokoje jsou vybaveny TV, SAT a WIFI připojením na internet.

Novinkou hotelového resortu jsou nové horské apartmánové chaty s kapacitou 4 - 5 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s nadstandardním vybavením a dvěma samostatnými, oddělenými ložnicemi. Každá chata má nové, moderní příslušenství, TV, wifi, kompletně vybavenou kuchyňskou linku (sklo keramický sporák, mikrovlnou troubu, nádobí na vaření, stolní inventář, a další). Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy (základní cena vytápění je v ceně pobytu) a krbovými kamny. Hosté ubytovaní v apartmánových chatách si mohou při příjezdu dokoupit snídaně a tříchodovou polopenzi.

Apartmány jsou vzdáleny cca 100 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechna zařízení hotelu (Parkování, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, šipky, volejbalové hřiště a další). Poloha apartmánu zaručuje naprostý klid, ničím nerušené soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb. Podrobné informace o apartmánových domech naleznete na: www.horske-domky.cz

Hotelový komplex disponuje příjemnou restaurací s barem, která je v provozu podle potřeb našich klientů. Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu a podávána formou švédského stolu. Stravování pro skupiny zajišťujeme formou tříchodového menu, nabízíme velký výběr z teplých a studených bufetů nebo rautů. O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.

Pro letošní léto jsme pro Vás připravili nabídku, která příjemně překvapí především svoji cenou, ale hlavně dárkem, který od nás dostane každá rodina. Při ubytování čtyřčlenné rodiny a pobytu na dvě a více nocí u nás bude Vaše nejmladší dítě ve věku do dvanácti let bydlet celou dobu zdarma. Ubytování s bohatou snídaní formou švédského stolu u nás tak pořídíte pro dospělou osobu již za 650 Kč/den, ubytovní pro dvě děti Vás bude stát sypmaptických 350 Kč/den za obě děti dohromady. Více informací na: http://www.alfaresort.cz/akcni-nabidka/prazdniny-2015

  Vybavení a služby

Ke strávení příjemných chvil je hostům k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s panoramatickým výhledem, billiard, šipky, stolní tenis, fotbálek a další. Tyto služby mohou naši hosté bezplatně využívat po celou dobu pobytu. Nedílnou součástí hotelu je vnitřní i venkovní sauna, prostor pro profesionálního maséra, se kterým hotel úzce spolupracuje.


O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Našim hostům nabízíme možnost plné penze nebo polopenze. Restaurace je otevřena každý den 8-23hod., snídaně podáváme formou bufetu 8-10hod. V obci: čerpací stanice, pošta, horská služba, bankomaty. Turistické trasy, cyklotrasy, nástup na běžecké tratě přímo u hotelu. Hotel se nachází v lyžařském středisku nedaleko sjezdovek.

Zpět


TOPlist
  Hotel Alfa Resort Deštné v Orlických horách
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Alfa Resort
Ceník ubytování a stravování