Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension ALBON najdete v překrásném prostředí Jizerských hor v obci Albrechtice v Jizerských horách v blízkosti areálu Tanvaldský Špičák, kde je bohatý výběr sjezdových tratí různých obtížností a lyžařská škola (vleky jsou 5 min. od budovy pensionu). Vlastní doprava s možností parkování před pensionem. Přímé autobusové spojení z nádraží Praha-Černý Most do Jablonce nad Nisou (1hod 10min). Dále místním autobusem na zastávku Albrechtice v Jiz.horách, U pošty (5min od pensionu) nebo vlakem do zastávky Tanvaldský Špičák (10min od pensionu).
Vybavení a služby
Pension Albon nabízí ubytování ve 2, 3, 4,5 lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Celková kapacita je 25 lůžek. K dispozici je společenská místnost s kabelovou TV a DVD, herna se šipkami a stolní fotbálek. Stravování s domácí kuchyní formou polopenze popř. plné penze. Možno ubytování škol a školek v přírodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Pension Albon se nachází ve středu obce Albrechtice v Jiz. Horách v blízkosti obchodu s potravinymi. Lyžařská centra Tanvaldský Špičák I. a Tanvaldský Špičák II. se nachází v blízkosti pensionu (5 minut chůze). V lyžařských centrech najdete 4,5 km sjezdových tratí všech náročností, nejmodernější čtyřsedadlovou lanovku a několik vleků. Sjezdové tratě jsou vybaveny zařízením pro umělé zasněžování. Rovněž zde naleznete školu lyžování a snowboardingu. Mimo lyžařký areál Tanvaldský Špičák je v blízkosti pensionu několik sjezdových tratí pro méně náročné lyžaře a Snowpark. Pro milovníky bežeckého lyžování jsou k dispozici upravené běžecké tratě. Možno využít slevy v Aquaparku Babylon v Liberci, v Aquaparku v Jablonci nad Nisou (u přehrady), na bowling v Centru Babylon Liberec, v Bowling Live klubu Jablonec nad Nisou a na bobové dráze v Janově nad Nisou
TOPlist