3 Star acivity hotels Hotel***Star 4,5 - Poloha, Služby, Okolí

3 Star acivity hotels Hotel***Star 4,5

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel je umístěn přímo u sjezdovek SKI areálu Klínovec a hlavních cyklistických tras Krušných hor. Výhodou je možnost spojit sportovní aktivity na obou stranách hranice s Německem, tedy s Oberwiesenthalem.
Vybavení a služby
Hotely jsou nekuřácké s vyhrazeným prostorem pro kuřáky. Hotely jsou standardně vybaveny podle HotelStars v kategorii tří hvězdiček. Ubytování je nabízeno se snídaní, je možné objednat polo nebo plnou penzi. V hotelu je kavárna, restaurace, v zimní sezoně DiscoBar. Hotelová kuchyně je orientována jak na tradiční českou kuchyni, tak na současné trendy. Místo je velmi oblíbeno pro pořádání firemních akcí, školení a soustředění sportovců. V hotelu najdete privátní saunu,solárium, možnost masáží. Pro volný čas nabízíme billard, stolní tenis a malé fitness.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Zimní sporty, cyklo a peší turistika. Blízkost lázeňského trojúhelníku nabízí možnost příjemných výletů do Karlových Varů, Mariánských a Františkových Lázní. Položením přímo u německých hranic se nabízí návštěvy Oberwiesenthalu, Fichtelbergu nebo Chemnitz
TOPlist