Chalupa 2 kočky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa 2kočky se nachází v obci Jetřichovice v centru Českého Švýcarska. Jetřichovice jsou oblíbenou turistickou destinací, výchozím bodem mnohých turistických tras, cyklotras do NP České Švýcarsko, který je také rájem horolezců, fotografů a filmařů. Autobusové spoje do Děčína, České Kamenice, Hřenska a Krásné Lípy.
Vybavení a služby
Nabízíme vám chalupu pro 8 osob. • Přízemí: Vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, el. sporák,lednice s horním mrazákem, varná konvice, nádobí) jídelní kout, koupelna (sprchový kout, umyvadlo), WC, společenská místnost - jídelní stůl, sedací souprava, TV, krbová kamna, stolní hry. • I.patro: 2x 3-lůžková ložnice,1x 2-lůžková ložnice, • Velká odpočinková terasa. Topení na elektřinu, krbová kamna, elektrický ohřev vody. Připojení Wi-Fi. • Zahrada: zahradní nábytek, gril, pískoviště pro děti, možnost parkování.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Jetřichovicích je základní infrastruktura - obchod, pošta, restaurace a hotely, koupaliště, infocentrum, dětské hřiště,kostel. Jetřichovice jsou východiskem turistických tras a cyklotras NP České Švýcarsko.V obci je přírodní koupaliště, několik restaurací,obchod a pošta. Jízdy na koni ve Vysoké Lípě (2km)
TOPlist