Chalupa 2 kočky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa 2kočky se nachází v obci Jetřichovice v centru Českého Švýcarska. Jetřichovice jsou oblíbenou turistickou destinací, výchozím bodem mnohých turistických tras, cyklotras do NP České Švýcarsko, který je také rájem horolezců, fotografů a filmařů. Autobusové spoje do Děčína, České Kamenice, Hřenska a Krásné Lípy.
Vybavení a služby
Nabízíme vám chalupu pro 8 osob. • Přízemí: Vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, el. sporák,lednice s horním mrazákem, varná konvice, nádobí) jídelní kout, koupelna (sprchový kout, umyvadlo), WC, společenská místnost - jídelní stůl, sedací souprava, TV, krbová kamna, stolní hry. • I.patro: 2x 3-lůžková ložnice,1x 2-lůžková ložnice, • Velká odpočinková terasa. Topení na elektřinu, krbová kamna, elektrický ohřev vody. Připojení Wi-Fi. • Zahrada: zahradní nábytek, gril, pískoviště pro děti, možnost parkování.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Jetřichovicích je základní infrastruktura - obchod, pošta, restaurace a hotely, koupaliště, infocentrum, dětské hřiště,kostel. Jetřichovice jsou východiskem turistických tras a cyklotras NP České Švýcarsko.V obci je přírodní koupaliště, několik restaurací,obchod a pošta. Jízdy na koni ve Vysoké Lípě (2km)
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz