PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Mladé Buky » Pod Ledovcem

Pod Ledovcem

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Mladé Buky
Adresa: 
Mladé Buky 135
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podledovcem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Mladé Buky

Wi-Fi

Je možný

Apartmán v Mladých Bukách 200 metrů od sjezdovky. Nabízíme příjemné ubytování v přízemí rodinného domu, možnost ubytování 4 osob v jednom větším pokoji, s kuchyní, koupelnou a WC. Parkování před domem


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán pod Ledovcem se nachází v Mladých Bukách 200 metrů od sjezdovky, nedaleko Jánských Lázní a Pece pod Sněžkou. Parkování před domem zdarma

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme příjemné ubytování v přízemí rodinného domu, možnost ubytování 4 osob v jednom větším pokoji. Plně vybavená kuchyň a koupelna, gril, venkovní bazén, venkovní sezení, WiFi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

200 metrů lyžařský vlek, bobová dráha, 8km Jánské Lázně, 15km Pec pod Sněžkou. Obchod 100m

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mirka Nováková
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz