PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Hnanice » Penziony Vinice Hnanice

Penziony Vinice Hnanice

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hnanice
Adresa: 
Nám.sv.Wolfganga 97, 66902 Hnanice
Web adresa:
www.ceskehory.cz/vinice-hnanice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 90 lůžek

Wi-Fi

Je možný

Penziony na náměstí v Hnanicích, na začátku turistických tras po Podyjí. Pokoje a apartmány jsou dvoulůžkové i vícelůžkové. Ve většině vícelůžkových apartmánů jsou kuchyňky. U penzionů je restaurace Pivovar, kde nabízíme možnost stravování. U penzionů je kolárna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penziony jsou na náměstí v Hnanicích. Hlavním penzionem je Pivovar, kde je i restaurace a recepce. Náměstí je 50m od zastávky autobusu, 5 km od zastávky vlaku. Penziony jsou 1km od výchozího stanoviště do NP Podyjí, které je u Hotelu Vinice Hnanice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou vybaveny TV, připojení na wifi, ledničkou. V apartmánech jsou kuchyňky. V koupelnách jsou k dispozici ručníky, toaletní papír, fén. Hosté mohou využít služeb restaurace Pivovar a wellness v Hotelu Vinice Hnanice. U některých penzionů jsou venkovní dvory s posezeními a grily.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stravování - restaurace Pivovar a restaurace v Hotelu Vinice Hnanice. Wellness - Hotel Vinice Hnanice. Půjčovna kol - Hotel Vinice Hnanice. Kolárna - penzion Pivovar. Prodej potravin - Hnanice, Šatov, Znojmo. Pošta - Šatov. Znojmo - 8km. Retz - 8km. Výchozí místo pro cyklistické túry po okolí Retzu, do Hardegu, Znojma

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vinice-Hnánice,s.r.o.
Informace poskytnul: Hamzová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz