České hory » Český Ráj » Ubytování » Březina » Penzion Veronika

Penzion Veronika

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Březina nad Jizerou
Adresa: 
Březina 146
Telefon: 
+420-604 912 634,
Web adresa:
ubytovani-brezina.webnode.cz/
www.ceskehory.cz/penzion-veronika

kapacita  kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Mladá Boleslav počasí Mladá Boleslav


Poloha a dosažitelnost
Obec Březina (katastrální území Březina u Mnichova Hradiště) se nachází v okrese Mladá Boleslav, kraj Středočeský, na levém břehu řeky Jizery pod ústím říčky Žehrovky. Rozkládá se asi devatenáct kilometrů severovýchodně od Mladé Boleslavi, šest kilometrů severovýchodně od města Mnichovo Hradiště a deset kilometrů jihozápadně od Turnova. Z turistického hlediska patří do velmi atraktivní oblasti Českého ráje.
Vybavení a služby
V objektu jsou 4 apartmány, každý pokoj má vlastní kuchyňku, koupelnu a WC, venkovní posezení s možností opékání - dřevo zdarma. Hosté mohou využít přilehlou "garáž" na jízdní kola, parkování vozů přímo na pozemku penzionu před jeho hlavním vchodem a rozlehlou zahradu. Obchod se smíšeným zbožím je přímo v obci - 0,5km, otevřeno denně.
Rekreace a služby v okolí
Hrad Kost, zámek Sychrov, zámek Hrubá Skála, Mužský, Drábské světničky, hrad Valdštejn, Kozákov, zámek Humprecht, zámek Hrubý Rohozec, hrad Trosky, Prachovské a Suché skály, ZOO a Botanická Liberec, muzeum Mladoboleslavské automobilky. Všude se dá dostat téměř bez kopců, což je výhodné hlavně pro rodinné výlety s dětmi. Pro milovníky rybaření je v blízkosti klidná ... více >>
Provozovatel: Roman Kraus
Informace poskytnul: Jiří Kraus
TOPlist