TOPlist

Penzion Valovi

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Merklín
Adresa: 
Merklin 42, 362 34 Merklin
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 158 727, 603 158 727, 775 102 842
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionvalovi.cz
www.ceskehory.cz/valovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

počasí Mariánská počasí Mariánská

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Penzion je u hlavni silnice,ale pokoje jsou převážně s okny do lesa,máme velkou 100m2 terasu umístěnou k potoku a k lesu. Nejbližší města - Karlovy Vary 15km, Ostrov 10km, Pernink 5km, Bozi Dar 15km, Klinovec 20km, Mariánská 5km.

Vybavení a služby

Vybavení: pokoje s přistýlkami, WC a sprchou, Wi-Fi, nádobí, rychlovarná konvice, lednička, základní hygienické potřeby, free Wi-Fi. K dispozici - kuchyň, jídelna,společenská místnost, sklípek, lyžárna, kolárna, parkoviště, terasa s grily. Služby: snídaně (bohaté bife), poradíme zajímovosti v okolí, poskytujeme masáže a zábaly od profesionála a pedikůru. Hovoříme:... více >>

Rekreace a služby v okolí

ZIMA: lyžování - 2km Ski areál PLEŠIVEC, další lyžařské letoviska - Klinovec, Boží Dar, Pernink. Magistrála - upravená běžecká trať. LÉTO: turistika, cyklistika, tenisové kurty, přírodní koupaliště. V místě je restaurace, potraviny.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vlasta Valová
Informace poskytnul: Vlasta Valová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz