TOPlist

Penzion U Muzea

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Loučeň
Adresa: 
Nymburská č.p. 95, Loučeň
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-770 155 551, 603 204 249
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionloucen.cz
www.ceskehory.cz/penzionloucen
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 22 lůžek

  Internet

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Penzion U Muzea se nachází v srdci Polabí, v turisticky oblíbeném městysu Loučeň, přímo u zámecké brány.

Vybavení a služby

Nabízíme příjemné ubytování ve 2-4 lůžkových komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokoji. Penzion disponuje kapacitou 22 lůžek s možností přistýlek. Součástí penzionu je také krásná stylová restaurace s krbem a letní terasou. Samozřejmostí je bohatá nabídka občerstvení v podobě tradiční české kuchyně, výtečného Postřižinského piva na čepu či domácí... více >>

Rekreace a služby v okolí

DOBROVICE – 12km - Muzeum cukru, JABKENICE – 5,3km - Muzeum Bedřicha Smetany a Obora, MLADÁ BOLESLAV - 24km - Muzeum Škoda Auto, NYMBURK – 12km - Pivovar Postřižiny a Hradby, MILOVICE – 17km - Mirakulum a Italský hřbitov, PODĚBRADY 20km - Lázeňská kolonáda s prameny léčivé vody a Zámek, OSTRÁ 22km - Středověká vesnice Botanicus, DĚTENICE 16km - Zámek, Pivovar a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: RaJ s.r.o.
Informace poskytnul: Michal Jeník
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz