PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Pernink » Penzion Tradice (U Bendů)

Penzion Tradice (U Bendů)

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pernink
Adresa: 
Karlvarská 289, Pernink
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-734 428 669, 732 858 076
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-tradice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Pernink

Wi-Fi

Je možný

Rodinný penzion s vyhlášenou restaurací v ideální poloze. 5 vleků, běžecké trasy s napojením na Krušnohorskou magistrálu. Skibus na Plešivec zdarma (2,5km), Klínovec 12km. Ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a WC, wifi, TV, lednicí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Pernink 850m/n.m. se nachází 22km od Karlových Varů. 10km od hranic s Německem. Dostupná autem po silnici 221, autobusem i vlakem z Karlových Varů. Parkování zdarma.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rodinný penzion s vyhlášenou restaurací nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s možností plnohodnotné přistýlky s vlastní koupelnou (ručníky a osušky) a WC, wifi, TV, lednicí. Stravování ve vlastní restauraci v objektu. V létě zahrada, altán s grilem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V místě 5 vleků (s osvětlením), lyžařská škola, upravené běžecké tratě (okruh s osvětlením), napojení na Krušnohorskou magistrálu. Skiareál Plešivec 2,5km (skibus zdarma), skireál Klínovec 12km, krytý bazén 9km. V létě cyklostezky, turistické trasy, koupání.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marcela Plaschková
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz