PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Pernink » Penzion Tradice (U Bendů)

Penzion Tradice (U Bendů)

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pernink
Adresa: 
Karlvarská 289, Pernink
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-tradice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pernink

Wi-Fi

Je možný

Rodinný penzion s vyhlášenou restaurací v ideální poloze. 5 vleků, běžecké trasy s napojením na Krušnohorskou magistrálu. Skibus na Plešivec zdarma (2,5km), Klínovec 12km. Ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a WC, wifi, TV, lednicí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Pernink 850m/n.m. se nachází 22km od Karlových Varů. 10km od hranic s Německem. Dostupná autem po silnici 221, autobusem i vlakem z Karlových Varů. Parkování zdarma.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rodinný penzion s vyhlášenou restaurací nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s možností plnohodnotné přistýlky s vlastní koupelnou (ručníky a osušky) a WC, wifi, TV, lednicí. Stravování ve vlastní restauraci v objektu. V létě zahrada, altán s grilem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V místě 5 vleků (s osvětlením), lyžařská škola, upravené běžecké tratě (okruh s osvětlením), napojení na Krušnohorskou magistrálu. Skiareál Plešivec 2,5km (skibus zdarma), skireál Klínovec 12km, krytý bazén 9km. V létě cyklostezky, turistické trasy, koupání.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marcela Plaschková
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz