České hory » Šumava » Ubytování » Kubova Huť » Horská chata - Penzion Střecha

Horská chata - Penzion Střecha

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Kubova Huť
Adresa: 
Kubova Huť, 385 01 Vimperk
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Horská chata - Penzion Střecha chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 66 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kubova Huť počasí Kubova Huť

Kapacita objektů je 37 lůžek v penzionu a 35 lůžek v turistické chatě. Obzvláště vhodné pro zájmové skupiny nebo školy, cyklisty, turisty i houbaře. Pokoje bez soc. zařízeni která jsou společná na chodbě


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata je v lyžařském a turistickém středisku Kubova Huť přímo u 500m dlouhé sjezdovky "POD OBROVCEM" www.ski-kubovka.cz. Horské středisko Kubova Huť (1000m n.m.) - nejvýše položená železniční stanice je dostupná vlakem (Strakonice - Kubova Huť - Volary), leží na silnici na trase Praha - Strakonice - Vimperk- Strážný - Pasov(D) a v oblasti cyklistických a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Turistické ubytování (2,3,4 a 10 lůžkové pokoje) se společným sociálním zařízením, bar s krbem, televize video, venkovní posezení u ohně.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bazén s vířivkou, hřiště, cyklotrasy, turistika, běžecké stopy, lyžařské sjezdovky, lyžařská a SNB škola s půjčovnou lyží.

Fotogalerie objektu

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz