Penzion Rusalka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Dolní Malá Úpa 45, 542 27 Malá Úpa
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 329 150, 608 830 460
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.rusalka-upa.cz www.ceskehory.cz/rusalka-upa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Ubytovaní v Malé Úpě s charakterem starých krkonošských sídel. Penzion se nachází nad Spáleným Mlýnem a patří mezi nejznámější boudy v Malé Úpě. Chata je členitá a velmi rozlehlá a tak i přes větší počet ubytovaných hostů skýtá všem svým návštěvníkům pocit klidu a soukromí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Malé Úpě nad Spáleným Mlýnem. Vzhledem k poloze penzionu Rusalka v KRNAPU, můžeme našim hostům poskytnout pouze 3 parkovacích míst přímo u penzionu za 200,- Kč/den. Toto parkování u penzionu je nutné předem objednat. Pro hosty kteří nevyužijí parkování u penzionu a nebo již nebude volné místo, je k dispozici centrální parkoviště za 100,- Kč/den.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Příjemná atmosféra penzionu Vás osloví svým klasickým Krkonošským charakterem. Chata je členitá a velmi rozlehlá a tak i přes větší počet ubytovaných hostů skýtá všem svým návštěvníkům pocit klidu a soukromí. Penzion Rusalka disponuje vlastní a vyhlášenou restaurací, která je otevřena i pro veřejnost. Penzion Rusalka v Malé Úpě nabízí ideální odpočinkovou dovolenou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion Rusalka patří mezi nejznámější boudy v Malé Úpě. Samotné údolí Malé Úpy by se dalo charakterizovat jako jedno z mála posledních, které není dotčeno masivní výstavbou a udržuje si stále charakter původních krkonošských sídel. Lyžařský areál v Malé Úpě ve východních Krkonoších nabízí celkem 3600 m lyžařských tratí v nadmořské výšce 1050 m n.m. a to ve dvou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Winter
Informace poskytnul: Jiří Winter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz