PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Malá Úpa » Penzion Rusalka

Penzion Rusalka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Dolní Malá Úpa 45, 542 27 Malá Úpa
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Penzion Rusalka chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Ubytovaní v Malé Úpě s charakterem starých krkonošských sídel. Penzion se nachází nad Spáleným Mlýnem a patří mezi nejznámější boudy v Malé Úpě. Chata je členitá a velmi rozlehlá a tak i přes větší počet ubytovaných hostů skýtá všem svým návštěvníkům pocit klidu a soukromí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Malé Úpě nad Spáleným Mlýnem. Vzhledem k poloze penzionu Rusalka v KRNAPU, můžeme našim hostům poskytnout pouze 3 parkovacích míst přímo u penzionu za 200,- Kč/den. Toto parkování u penzionu je nutné předem objednat. Pro hosty kteří nevyužijí parkování u penzionu a nebo již nebude volné místo, je k dispozici centrální parkoviště za 100,- Kč/den.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Příjemná atmosféra penzionu Vás osloví svým klasickým Krkonošským charakterem. Chata je členitá a velmi rozlehlá a tak i přes větší počet ubytovaných hostů skýtá všem svým návštěvníkům pocit klidu a soukromí. Penzion Rusalka disponuje vlastní a vyhlášenou restaurací, která je otevřena i pro veřejnost. Penzion Rusalka v Malé Úpě nabízí ideální odpočinkovou dovolenou... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion Rusalka patří mezi nejznámější boudy v Malé Úpě. Samotné údolí Malé Úpy by se dalo charakterizovat jako jedno z mála posledních, které není dotčeno masivní výstavbou a udržuje si stále charakter původních krkonošských sídel. Lyžařský areál v Malé Úpě ve východních Krkonoších nabízí celkem 3600 m lyžařských tratí v nadmořské výšce 1050 m n.m. a to ve dvou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz