PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Javorník » Penzion Na Podlesí, Javorník

Penzion Na Podlesí, Javorník

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Javorník
Adresa: 
Javorník na Šumavě 4
Web adresa:
www.ceskehory.cz/napodlesi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Javorník

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Penzion Na Podlesí se nachází v klidném prostředí na okraji národního parku Šumava.Nabízí pokoje s koupelnou a výhledem na hory, vlastní restauraci s letní terasou připravující typické pokrmy české kuchyně. V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatně lze využívat také parkoviště penzionu

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Na Podlesí se soukromým parkovištěm pro 20 osobních aut a dva autobusy je ideálním výchozím bodem na známou Klostermannovu rozhlednu vzdálenou 20 minut pěší chůze. Nachází se v centru vesnice Javorník na Šumavě. Nabízíme nádherný panoramatický výhled, jak z restaurace, tak z většiny pokojů. Samozřejmostí je parkování přímo u penzionu zdarma.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion Na Podlesí nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích, stravování v útulné restauraci nebo kryté terase a také relaxaci v našem wellness centru. Penzion je vhodný pro ubytování rodin s dětmi, skupin i jednotlivců. Penzion Na Podlesí nabízí ubytování v 11 komfortně zařízených pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprchový... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nádherná šumavská příroda vybízí v létě k turistice, jízdě na kole, koupání a dalším letním aktivitám. V zimě je tato lokalita ideální ke sjezdovému či běžeckému lyžování nebo k procházkám šumavskými lesy. Přímo naproti penzionu se nachází sjezdovka pro začátečníky a rodiny s dětmi. Známé lyžařské středisko Zadov se nachází 10km od našeho penzionu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Viktor Maleček
Informace poskytnul: Viktor Maleček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz