TOPlist

Penzion Motejlek

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Nový Svět 24, Harrachov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 140 642
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/motejlek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov počasí Harrachov

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Penzion Motejlek leží při hlavní příjezdové silnici do Harrachova. K objektu je bezproblémový příjezd v jakémkoli ročním období. U penzionu je vlastní bezplatné parkoviště

Vybavení a služby

Penzion má vlastní restauraci s domácí kuchyní a salonek - kapacita 70 osob. Pro hosty je k dispozici připojení Wi-Fi. Dále jsou v penzionu 4 pokoje 2-5ti lůžkové a vlastním soc.zázemím.

Rekreace a služby v okolí

Rekreační středisko Harrachov je ideální místo pro rekreaci s veškerým vybavením jak na letní tak na zimní dovolenou. Jsou zde k dispozici lyžařské areály, jak na sjezdové, tak běžecké lyžování. 500m od penzionu leží Pivovar, kde je možné zajistit exkurze. Nad penzionem je bobová dráha s letním provozem

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Valentová
Informace poskytnul: Gogelová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz