PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Iwo

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liberec
Adresa: 
Volgogradská 53/43, 460 07 Liberec 9
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzioniwo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ještěd

počasí Liberec

Ještěd hlásí 10 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Wi-Fi

Je možný

Venkovní bazén

Penzion IWO se nachází v klidné historické části Liberce. Jedná se o penzion rodinného typu, ubytování určené pro rodiny s dětmi, pro jednotlivce i pro pracovníky firem.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion je dobře dostupný městskou hromadnou dopravou, autem i vlakem a nachází se v blízkosti liberecké Homecredit arény (12 minut pěšky, nebo 3 minuty autem), Centra Babylon (20 minut pěšky, nebo 5 minut autem, případně 10 minut tramvají) a Lyžařského areálu Ještěd (7 minut autem, případně 15 minut tramvají).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, TV, SAT a kompletně vybavenou kuchyňkou • Součástí penzionu je společenská místnost, kde se podávají případné snídaně širokého sortimentu • Pro děti je k dispozici velká zahrada s prolézačkami a houpačkou. • Pro všechny hosty je v létě na zahradě k dispozici velký a malý bazén, pinpongový stůl, zahradní gril,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

ZOO Liberec - nejstarší ZOO v ČR s unikátním chovem bílých tygrů a dalších více než 170 druhů zvířat. Bezbariérová botanická zahrada se specializací na tropickou a subtropickou flóru rozkládající se na 3000 metrech čtverečních s 9 pavilony. AquaPark Babylon - největší krytý tématický vodní ráj v České republice s celoročním provozem ve stylu antických lázní (otevřeno... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Josefovský Michal
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz