PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Vojslavice » Penzion Horský statek

Penzion Horský statek

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Šumavské Hoštice, Vojslavice
Adresa: 
Vojslavice 1, Šumavské Hoštice 384 71
Web adresa:
www.ceskehory.cz/horsky-statek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 820 m.

Wi-Fi

Venkovní bazén

Penzion Horský statek vznikl přestavbou horského statku v obci Vojslavice u Žárovné, v nadmořské výšce 820m. Nabízí terasu, lyžárnu, bar a společenskou místnost kde je hostům k dispozici krytý slaný bazén a dvě dráhy bowlingu.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Horský statek vznikl přestavbou horského statku v obci Vojslavice u Žárovné, v nadmořské výšce 820m. Hostům penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště v areálu penzionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí ubytování v šesti samostatných apartmánech s celkovou kapacitou 23 lůžek, s možností 3 přistýlek pro děti. Součástí každého apartmánu je moderně vybavená kuchyňka (indukční deska, lednička, dřez, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní stůl, sada nádobí) a vlastní koupelna s umyvadlem,sprchovým koutem a wc. Rádi uděláme i snídaně. Abyste se u nás... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V Šumavských Hošticích a jejich okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Penzion Horský statek je vzdálený 48km od rakouského Hohenau.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavla Holíková
Informace poskytnul: Penzion Horský statek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz