PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Vojslavice » Penzion Horský statek

Penzion Horský statek

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Šumavské Hoštice, Vojslavice
Adresa: 
Vojslavice 1, Šumavské Hoštice 384 71
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 241 074
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.horsky-statek.cz www.ceskehory.cz/horsky-statek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 820 m.

Wi-Fi

Není možný

Penzion Horský statek vznikl přestavbou horského statku v obci Vojslavice u Žárovné, v nadmořské výšce 820m. Nabízí terasu, lyžárnu, bar a společenskou místnost kde je hostům k dispozici krytý slaný bazén a dvě dráhy bowlingu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Horský statek vznikl přestavbou horského statku v obci Vojslavice u Žárovné, v nadmořské výšce 820m. Hostům penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště v areálu penzionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí ubytování v šesti samostatných apartmánech s celkovou kapacitou 23 lůžek, s možností 3 přistýlek pro děti. Součástí každého apartmánu je moderně vybavená kuchyňka (indukční deska, lednička, dřez, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní stůl, sada nádobí) a vlastní koupelna s umyvadlem,sprchovým koutem a wc. Rádi uděláme i snídaně. Abyste se u nás... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V Šumavských Hošticích a jejich okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Penzion Horský statek je vzdálený 48km od rakouského Hohenau.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavla Holíková
Informace poskytnul: Penzion Horský statek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz