PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Heidi

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hrabětice
Adresa: 
Hrabětice 48, Janov nad Niso, 468 11
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 333 277
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionheidi.cz www.ceskehory.cz/penzionheidi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 730 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák

Wi-Fi

Je možný

Penzion Heidi se nachází v srdci Jizerských hor, hned vedle lyžarského areálu Severák a v docházkové vzdálenosti od Jizerské magistrály. Je vhodný pro rodiny s dětmi a to jak v zimních, tak i v levních měsících.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Heidi se nacházejí v Hraběticích v Jizerských horách blízko Janova nad Nisou. Výborné umístění Penzionu nabízí hostům velké vyžití a to přímého vstupu na sjezdovky areálu Severák nebo přímého vstupu na Jizerskou magistrálu. Avšak i v létě je možné využít dobré umístění Penzionu a to především pro cyklistu či pěší turistiku k 3 km vzdálené vodní nádrži Josefův Důl.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny pokoje a apartmány disponují vlastní koupelnou s WC, TV a WIFI. Apartmánové pokoje mají navíc plně vybavenou kuchyňku. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V chatě je k dispozici ping- pong a dětský koutek. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V ceně ubytování je zahrnutý poukaz na infrasaunu. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí Penzionu Heidi se nachází lyžařský areál Severák, Jizerská magistrála, Josefův důl a plno jiných letních a zimních aktivit.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Karel Velechovský
Informace poskytnul: Tadeáš Velechovský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz