PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Nové Hutě » Penzion České chalupy

Penzion České chalupy

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nové Hutě
Adresa: 
Nové Hutě 48, 385 01 Vimperk
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-388 434 020, 607 529 598
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-388 434 020
Web adresa:
www.ceskechalupy.cz www.ceskehory.cz/ceskechalupy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 39 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Hutě

Wi-Fi

Penzion v turisticky atraktivní části Šumavy. Ideální pro rodinnou, individuální i skupinovou rekreaci. Tenis, turistika, lyžování - lyžařské vleky v obci, mnoho značených tras. Internet WiFi zdarma. Dětské hřiště, velký pozemek, stolní tenis, tenisový kurt, venkovní krb a ohniště, parkoviště.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází cca. 100 metrů za obcí Nové Hutě, asi 13km od Vimperka, 42km od Strakonic. Autobusová zastávka je vzdálena 200 metrů od penzionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzionu je 7 třílůžkových a 9 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky v případě zájmu. Všechny pokoje se sprchou a WC, TV na pokoji v případě zájmu. Velký zatravněný pozemek, tenisový kurt, venkovní stolní tenis, dětské hřiště, venkovní krb a ohniště, kolárna, lyžárna, vlastní parkoviště, parkování zdarma pro hosty penzionu. Možnost polopenze v létě a plné penze v zimě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci se nachází 7 lyžařských vleků, z toho 2 dětské. Půjčovna kol a lyží. Mnoho značených turistických cest pro pěší, lyžařskou turistiku i cykloturistiku, naučné stezky po Národním parku Šumava. Přírodní koupaliště cca. 6km, venkovní bazén ve Vimperku, cca. 13km. Klidné prostředí.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzion České chalupy, s.r.o.
Informace poskytnul: Lukáš Kunc
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz