Penzion Bílá Labuť - Pec pod Sněžkou
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Penzion Bílá Labuť

Penzion Bílá Labuť

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
U Javoru 15, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon: 
+420 774 604 994
Fax: 
+420-499 736 129
Web adresa:
www.labut-pec.cz
www.ceskehory.cz/labut-pec

kapacita  kapacita: 43 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost
Penzion Bílá Labuť se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit středních Krkonoš - v Peci pod Sněžkou ve výšce 1000 m nad mořem. V létě je možnost parkování přímo u penzionu, v zimě zajišťuje dopravu zavazadel z parkoviště v Peci pod Sněžkou SKI TAXI.
Vybavení a služby
Penzion Bílá Labuť nabízí 43 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, s vlastním sociálním zařízením. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem,večeře menu o třech chodech. Pension je dále vybaven kulečníkem, stolním fotbalem, šipkami, a pod. V privátním wellness s whirpoolem pro 1 - 4 osoby a infrasaunou pro 2 osoby můžete prohřát svoje tělo a zregenerovat svoje svaly,unavené lyžováním,nebo jinou sportovní činností.
Rekreace a služby v okolí
Z oken je krásný pohled na panorama Krkonoš s nejvyšší horou ČR - Sněžkou (1603 m n.m.). Penzion je položen ve střední části uměle zasněžovaného svahu – sjezdovky Javor. Zimní sezóna trvá zpravidla od prosince do dubna. Sjezdovka je přímo u penzionu a umělý sníh zaručuje kvalitní lyžařské podmínky po celou zimu. Vaší dovolenou v Peci pod Sněžkou mohou po celý rok ... více >>
Provozovatel: ROLBAR s.r.o.
Informace poskytnul: Jaroslav Kočí
TOPlist