PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Penzion Alpský Dům

Penzion Alpský Dům

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
K Samotám 379, Železná Ruda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-723 943 812
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.alpskydum.cz www.ceskehory.cz/alpskydum
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Parkování

U lyžařských vleků

Penzion stojí na okraji Železné Rudy v klidné vilkové čtvrti nedaleko sjezdovky. Nabízíme ubytování se stravou v pohodlných apartmánových bytech. K vybavení patří jídelna, denní bar, půjčovna lyžařského vybavení, úschovna kol a lyží, parkoviště

Penzion Alpský Dům Společné prostory
Jídelna
Lyžárna/kolárna
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Dětské hřiště
Venkovní terasa
Ohniště
Parkování
Pobyt se psem: Je možný
Umístění objektu
U lyžařských vleků (250m)
U běžkařských tratí (500m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (2.4km)
U cyklostezky (500m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Alpský Dům se nachází v hezké vilkové čtvrti na okraji Železné Rudy. Najdete u nás klid, protože komunikace u penzionu končí a není tu žádný provoz. Do centra městečka za nákupy a zábavou se dostanete pěšky během 5 minut. Parkoviště u penzionu za poplatek (100,- Kč/auto/noc), parkovací místo je nutné rezervovat předem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování se stravou v pohodlných apartmánových bytech. Součástí těchto apartmánů je předsíň, obývací pokoj (TV) + kuchyňský kout, samostatná ložnice (1-3 ložnice dle velikosti apartmánu) a sociální zařízení se sprchovým koutem. Připojení na internet přes WiFi je přístupné po celé budově. Hostům je k dispozici prostorná jídelna. V letní sezóně zde... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha penzionu je ideální pro milovníky zimních sportů. Nejbližší sjezdovka Samoty je vzdálená pouze 250m, dobře dostupné jsou i další areály - Nad nádražím, Belveder, Alpalouka, Špičák nebo Velký Javor v Německu (kabinková lanovka). Běžkařské tratě vedou v okolí. Osvěžení nabízí malebný rybníček u penzionu nebo nedaleké nově upravené přírodní koupaliště. Ke... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Autocentrum Neužil s.r.o.
Informace poskytnul: Dana Neužilová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz