Pension Šimral - Velká Úpa, Pec pod Sněžkou
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Pension Šimral

Pension Šimral

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 122, Pec pod Sněžkou 542 22
Telefon: 
+420-499 736 389, +420 737 67 09 13 mob.
Web adresa:
www.pension.simral.cz
www.ceskehory.cz/simral

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  796 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa - Portášky počasí Velká Úpa - Portášky

počasí Velká Úpa počasí Velká Úpa


Poloha a dosažitelnost
Náš pension se nachází na sjezdovce Skiareálu Velká Úpa 300 metrů od hlavní silnice.Vhodné lyžování i pro děti a začátečníky. V letním období vlastní parkoviště u pensionu a v zimě parkoviště u silnice a doprava zavazadel skutrem. Krásná vyhlídka. U nás 10% sleva na všechny lanovky a vleky na kartu hosta.
Vybavení a služby
Zahradní terasa,možnost táborových ohňů a grilování na venkovním krbu. Pokoje se sociálním zařízením. Kávová kuchyňka v patře. Útulná jídelna s krbem. Online kamera přímo na našem pensionu. Zimní sezona s polopenzí,letní se snídaní. event. dokoupení večeře(http://portasky.humlak.cz). Bezplatné připojení k internetu po celém pensionu (WIFI). Pes po dohodě.
Rekreace a služby v okolí
V Peci pod Sněžkou lanová dráha na Sněžku. Relax park v Peci pod Sněžkou (horská bobová dráha, lanové centrum, skluzavky, trampolíny, jízda na kladce, dětské hřiště). Ve Velké Úpě lanová dráha na Portášky. Ve Skiareálu technické zasněžování. Možnost využití relaxačního zařízení wellness ve Velké Úpě a Peci pod Snežkou. Doporučujeme navštívit naše zařízení Café-grill ... více >>
Provozovatel: Jaromir Šimral
Informace poskytnul: Petra Benešová
TOPlist