PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Strachotín » Pension Lena - dům pro rod.rekreaci

Pension Lena - dům pro rod.rekreaci

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Strachotín
Adresa: 
Sklepní 137, Strachotín
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 889 077
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pension-lena.cz www.ceskehory.cz/pension-lena
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Břeclav

Wi-Fi

Náš dům se nachází přimo na Sklepní ulici ve Strachotíně u Novomlýnských nádrží u jezera s výhledem na Palavské vrchy. Dům má vlastní parkoviště před domem, posezení u grilu v zahrádce u vody, 3 pokoje s vlastní koupelnou na pokoji.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš dům se nachází přímo na Sklepní ulici ve Strachotíně u Novomlýnských nádrží, přímo u jezera s výhledem na Pálavské vrchy. Možnost posezení a relaxace a opalování u vody. Grilování a pro děti houpačka, skluzavka, pískoviště. Ve dvoře také posezení. Na kola je k dispozici plechová uzamykatelná garáž.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dům má vlastní parkoviště před domem, posezení u grilu v zahrádce u vody, 3 pokoje s vlastní koupelnou na pokoji. • 1.pokoj má manželské dvojlůžko a 1 přistýlku a koupelnu s WC na pokoji • 2.pokoj má manželské dvojlůžko a 1 lůžko a koupelnu s WC na pokoji • 3 pokoj má manželské dvojlůžko a 2 lůžka a TV a velkou koupelnu s WC přes chodbu. K dispozici je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti je obchod, restaurace, vinné sklepy a spousta lidí na kolech a na vandru :-) Snídaně neděláme je k dispozici kuchyně a postele jsou povlečeny, ale ručníky k dispozici nejsou.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: LEGÜ s.r.o.
Informace poskytnul: Duchonova Lenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz