PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Špindlerův Mlýn » Pension Jaruška

Pension Jaruška

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Špindlerův Mlýn
Adresa: 
Okružní 166, 543 51 Špindlerův Mlýn
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pensionjaruska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Rodinný pension Jaruška s dlouholetou tradicí leží v krásném horském prostředí klidné části centra Špindlerova Mlýna. Všechny pokoje mají TV a také vlastní koupelnu. Snídaně formou bufetu se podává v dopoledních hodinách v jídelně. Pension Jaruška disponuje lyžárnou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný pension Jaruška s dlouholetou tradicí leží v krásném horském prostředí klidné části centra Špindlerova Mlýna. K dispozici je parkoviště přímo u penzionu, které hosté mohou bezplatně využít.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension Jaruška nabízí svým hostům klidné a útulné ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. Pro spokojený pobyt hostů je připraven dvou a třílůžkový pokoj a také jeden dvoulůžkový apartmán. Hosté se mohou těšit na komfortní a dřevem obložené pokoje, kde na ně dýchne pravá horská atmosféra. K jejich standardnímu vybavení patří vlastní koupelna se sprchovým koutem a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okna penzionu nabízí výhledy přímo na okolní hory vysoké kolem 1300m n.m. Blízké lyžařské areály Medvědín a Svatý Petr nabízejí sjezdové a běžecké tratě všech stupňů obtížnosti i lyžařské vleky a lanovky špičkové úrovně. Pension je díky své poloze ideálním východiskem pro pěší tůry a cyklistické výlety po hřebenech i horských údolích

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michaela Husárová
Informace poskytnul: Michaela Husárová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz