PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Mikulov » Pension Falkom

Pension Falkom

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Mikulov
Adresa: 
Mikulov, Hliniště 27, 69201
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 / 604 662 850
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.falkom.cz www.ceskehory.cz/falkom
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Mikulov

Wi-Fi

Není možný

Ubytování v rodin. prostředí na Jihu Moravy. Jednodení i týdení pobyty i s dětmi. 2x apartmán, 2x tří a 3x dvou lůžkové pokoje s vlastní soc. zařízením, TV, lednici, wifi. Oddělené kuřácké prostory. Vlastní vaření. 3x Bazén, gril, pískoviště, domek ve stromě. Cyklo a turistika. Památky, jeskyně.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension se nachází v horní čísti Mikulova 13min od centra. Je situován směrem do velké zahrady za rodinným domem. Hned vedle je tzv. Turold s návštěvou jeskyně. V blízkosti restaurace. Kousek na Rakouské hranice. Mikulov leží mezi Sv.Kopečkem a CHKO Turold. 10min autem k Pálavským kopcům. Také super jako turistický výšlap. Parkoviště před pensionem (8 míst)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celkový počet lůžek 23. • přízemí - 2x dvou a 2x třílůžkový pokoj (koupelna na pokoji, společná jídelna a kuchyň) • podkroví - velký apartmán (2x ložnice 4 + 4 lůžka, vlastní kuchyň, balkón) • podkroví - malý apartmán (4 lůžka, vlastní kuchyň, terasa) • podkroví - dvoulůžkový pokoj (vlastní kuchyňka). Možnost objednávky a dovozu teplého menu. Nabídka vlastních... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí jsou restaurece. Půjčovna kol. Přírodní koupání, koupaliště, squash, bowling. Památky jako zámek, hrobka, synagoga, sv. Kopeček. Prohlídka jeskyně. Kozí hrádek s výhledem na Mikulov. Pálavské kopce a jejich hrady. Cykloturistika.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Boleslav Komárek
Informace poskytnul: Boleslav Komárek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz