TOPlist

Pension Bílý Hořec

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Lánov
Adresa: 
Pension Bílý Hořec, Horní Lánov č.ev.47, 543 41 Lánov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 449 996, 777 146 862, 773 118 122
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bilyhoreclanov.cz
www.ceskehory.cz/bilyhoreclanov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 30 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Strážné počasí Strážné

počasí Dolní Dvůr počasí Dolní Dvůr

Strážné hlásí 20 - 30 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Jsme rodinný pension na úpatí Černé Hory mezi několika skiareály o kapacitě 30 míst v osmi 2-4 lůžkových pokojích každý s vlastním sociálním zařízením, moderní TV se satelitem, volným WIFI, vlastním parkovištěm. Pobyty jsou se snídaní, nebo i s večeří v naší restauraci. Nabízíme vířivku a infrasaunu


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nacházíme se mezi Vrchlabím a Černou Horou v dosahu několika vyhledávaných skiareálů a současně na cyklostezce z Černého Dolu do Vrchlabí a dále do Strážného. V zimě k nám jezdí hosté kvůli lyžování a zimním radovánkám, v létě pak za cykloturistikou, pěší turistikou a Krkonošemi vůbec. Pension je celoročně přístupný vlastním autem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování v 8 pokojích po rekonstrukci s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji (wc a sprchový kout), moderní TV se satelitem a wifi připojením zdarma. Kapacita pensionu je 30 lůžek + 10 lůžek v patře se společným sociálním zařízením. Stravování je dle objednávky se snídaní nebo i s večeří v naší restauraci. Potrpíme si na kvalitním jídle. Restaurace... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Náš pension je vhodný jak pro rodinné pobyty, tak jiné, třeba podnikové nebo školící akce. V blízkém okolí je hned několik skiareálů, které si můžete vybrat dle náročnosti i ceny. Pro nelyžaře jsou zde i jiné atraktivní možnosti aktivní dovolené. V létě výlety po okolí, cykloturistika, vysokohorská turistika, Krkonoše, hory, ZOO v dosahu, atd.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Radek Vlach
Informace poskytnul: Radek Vlach
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz