České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » OREA Wellness Hotel Horizont ***

OREA Wellness Hotel Horizont ***

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák 126, Železná Ruda 340 04
Telefon: 
+420-376 365 111
Fax: 
+420-376 365 333
Web adresa:
www.orea.cz/horizont
www.ceskehory.cz/orea-horizont

kapacita  kapacita: 101 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1100 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází na jižní straně hory Pancíř v nadmořské výšce 1100m v chráněné krajinné oblasti Šumava, je ideálním místem pro zimní turistiku. Ze Špičáku na Pancíř vede sedačková lanovka, odkud je výhled až na Alpy. Možno shlédnout také Čertovo a Černé jezero, Prášilské jezero, díky příhraniční poloze je možnost výjezdu do Německa, příp. Rakouska.
Vybavení a služby
Pokoje: 101 dvoulůžkových pokojů (WC, sprchový kout, SAT-TV, telefon), částečně balkon. Stravování: snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenzí, a la carte restaurant Regen. Vybavení: hotelová restaurace, restautant Regen, Aperitiv bar, Plzeňská pivnice, směnárna, Wellness areál (bazén s protiproudem a vodopádem, whirlpool, Kneippovy masáže, sauna, římské ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Sportovní možnosti: Bazén, Fitness, Kulečník, Spinning, Stolní tenis Možnosti v lokalitě: Běžecké tratě, Bowling, Cyklostezky, Disko, Fitness, Historické památky, Houbaření, Hudební kluby, Koupaliště, Krytý bazén, Minigolf, Nákupní možnosti, Paintball, Sjezdovky, Tenis, Tracking, Živá hudba.
Provozovatel: OREA Wellness Hotel Horizont
Informace poskytnul: Ivana Urbánková
TOPlist