PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Jáchymov » Jáchymák Green a Jáchymák Blue

Jáchymák Green a Jáchymák Blue

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Jáchymov
Adresa: 
K Lanovce 1048, Jáchymov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 777 326 134
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
jachymak.cz www.ceskehory.cz/jachymak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování v apartmánech 1+1 - 34m2, v centru města Jáchymov, pro max. 4 osoby, 2,5km od spodní stanice lanovky Prima expres - SKI areál Klínovec. Ideální lokalita pro letní a zimní dovolenou.

Obsazené termíny

4.8.2024 - 11.8.2024

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (2.5km)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (200m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Bezbariérové apartmány s výtahem se nacházejí v dolní části lázeňského města Jáchymov směrem ke SKI areálu Klínovec. Příjezd automobilem ze směru Karlovy Vary - Ostrov nad Ohří, Jáchymov, parkování před objektem. Autobusem Praha - Karlovy Vary - Jáchymov. Stanice skibusu je před objektem. Vzdálenost ke spodní stanici lanovky Prima expresu je cca.2,5km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zařízené apartmány s dispozicí 1+kk o velikosti 34 m2, které se nacházejí ve 2 podlaží s výtahem, a jsou vhodné každý pro max. 4 osoby. Součástí apartmánu "Jáchymák Green" a "Jáchymák Blue" jsou parkovací stání na vyhrazených místech u domu. Apartmány tvoří předsíň s velkou skříní, zrcadly, věšákem a botníkem. Z předsíně je vstup do koupelny se zděným sprchovým koutem... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jáchymov nabízí celoročně lázeňské procedury světové úrúvně. V zimě pak lyžování v areálech Klínovec, Plešivec, Mariánská, Neklid, Boží Dar i přímo v Jáchymově. Areály jsou dosažitelné autem, autobusem nebo pěšky. V případě dostatku sněhu lze z Klínovce i Neklidu dojet na lyžích až k domu. KLÍNOVEC je největší lyžařské středisko Krušných hor, s přepravní kapacitou 12... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jáchymák
Informace poskytnul: Mgr.Dana Obstová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz