České hory » Orlické hory » Ubytování » Zdobnice » Hotel Zdobnice s.r.o.

Hotel Zdobnice s.r.o.

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Zdobnice
Adresa: 
Zdobnice 9
Telefon: 
+420 607 714 270, +420774 095 752
Web adresa:
www.hotel-zdobnice.cz
www.ceskehory.cz/hotel-zdobnice

kapacita  kapacita: 30 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  670 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zdobnice počasí Zdobnice


Poloha a dosažitelnost
Poloha hotelu je ideálním místem pro pěší, cyklistické a lyžařské výlety.V zimě jsou pro Vás ve Zdobnici připraveny upravované lyžařské vleky jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře i snowboardisty. Další lyžařské vleky – 8km Říčky, 10km Deštná.
Vybavení a služby
Vítáme Vás v nově zrekonstruovaném rodinném hotelu Zdobnice v Orlických horách v rekreační obci Zdobnice. Ubytování je vhodné jak pro individuální rekreaci, tak také firemní setkání a semináře. Pokoje jsou dvoulůžkové (možná přistýlka) s vlastním sociálním zařízením. V hotelu je stylová restaurace s barem, terasou a nekuřácký salonek. Vlastní bezplatné parkoviště pro hosty hotelu.
Rekreace a služby v okolí
Pestrá nabídka je i v letním období, kde můžete navštívit barokní zámek v Rychnově nad Kněžnou, muzeum zimních sportů v Deštné v Orlických horách, muzeum krajky Vamberk. Orlické hory nabízejí celou řadu možností k lepšímu poznání krás přírodní rezervace Orlické hory. Od Vrchmezí, přes Velkou Deštnou, Zemskou bránu až po Bukovu horu se před námi otevírají nádherné ... více >>
Provozovatel: Hotel Zdobnice s.r.o.
Informace poskytnul: Soňa Poláková
TOPlist