PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Radošov » Hotel - restaurace - autocamping Na Špici

Hotel - restaurace - autocamping Na Špici

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Radošov
Adresa: 
Radošov 87, 36272 Kyselka
Fax: 
+420-353 941 285
Web adresa:
www.ceskehory.cz/naspici
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 40 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 358 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ostrov nad Ohří

Wi-Fi

Je možný

Hotel se nachází cca. 15km od K.Varů v těsné blízkosti řeky Ohře. V krásném prostředí jsou zde k dispozici hotelová budova a penzion, 13 chatek a plocha pro vlastní stany i karavany, vynikající česká kuchyně a kvalitní, komplexní sociální zázemí včetně dalších služeb rybaření, myslivost, rafting.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Autobusová zastávka 200m, vlaková stanice 5km po dohodě možný odvoz skupin.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V krásném prostředí jsou zde k dispozici hotelová budova a penzion, 13 chatek a plocha pro vlastní stany i karavany. Restaurace, lovecký salonek pro 70 lidí, zahradní restaurace, pokoje jsou dvou lůžkové, tři lůžkové s příslušenstvím. V objektu je solárium, venkovní ohniště, trampolína, hřiště na volejbal, stolní tenis...

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rekreace a dětské hřiště v areálu, parkoviště i pro autobusy, 800m venkovní bazén, 50m řeka Ohře s vodáckým tábořǐštěm a možnost půjčení lodí a raftů.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Hana Ztratilová
Informace poskytnul: Ztratil Miloš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz