PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Vlachovice » Hotel Pavla Vysočina

Hotel Pavla Vysočina

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Vlachovice
Adresa: 
Hotel Pavla Vysočina 592 31 Vlachovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-566 619 245, 602 192 992
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelpavla.cz www.ceskehory.cz/hotelpavla
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 90 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 720 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Svratka

počasí Tři Studně

Wi-Fi

Sauna

Náš hotel poskytuje pohodlí a kvalitní služby pro spokojenost zákazníka. Naleznete u nás příjemné a prostorné ubytovací kapacity pro jednotlivce i skupiny. Vysočina a obzvláště Nové Město na Moravě a okolí jsou tradičním rájem běžeckého lyžování a cyklistiky. Přijeďte se přesvědčit.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel Pavla leží na břehu rybníka Sykovec v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, 4km od Nového města na Moravě, na okraji lesa v rekreační oblasti Tři Studně. Hotel je velmi dobře dostupný autem, místním autobusem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V hotelu najdete 17 pokojů (2/3/4), 11 apartmánů, 2 apartmany++ a chatky pro 4-6 osob. Nekuřácké prostředí, Wi-fi v celém hotelu. Pro plnohodnotný pobyt je k dispozici komplexní zázemí hotelu. Vybere si každý dle individuálních preferencí. Posilovna, sauna, bazén se skluzavkou, jezírko pro klidný odpočinek, konferenční sál, biliard, hřiště, dětské hřiště,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hotel je vhodný pro rodinné rekreace, školení, firemní akce, relaxační pobyty, sportovní soustředění. V zimním období vedou přímo kolem hotelu udržované běžecké stopy, lyžařský vlek je vzdálen 3km. Vletním období je možné k vodním sportům využít rybníky Sykovec a Medlov. Pro turistiku a cykloturistiku jsou v okolí nádherné terény. Cílů pro výlety je v tomto kraji... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Okounová Pavla
Informace poskytnul: Okounová Pavla
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz