Hotel Oddech - Lučiny, Pec pod Sněžkou, Boudy na hřebenech
České hory » Krkonoše » Ubytování » Lučiny » Hotel Oddech

Hotel Oddech

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou
Telefon: 
+420 605 305 404
Web adresa:
www.hoteloddech.cz
www.ceskehory.cz/hoteloddech

kapacita  kapacita: 53 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1120 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost
Poloha ve výšce 1120 m.n.m. poskytuje nádherný výhled na údolí Pece pod Sněžkou, Obří důl a Sněžku, ale také příjemně strávené chvíle oddechu, jak napovídá sám název hotelu. Vzhledem k dostupnosti objektu zajistíme v zimním období transport zavazadel a hostů z centrálního parkoviště až do hotelu. V letním období je možnost bezplatného parkování u hotelu .
Vybavení a služby
Horský hotel nabízí komfortní ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT. V prostorné restauraci připravujeme snídaně formou švédského stolu, obědy dle přání hostů, večeře výběrem ze 3 chodů, krkonošské speciality a speciality mezinárodní kuchyně. Součástí hotelu je wellness centrum - sauna, whirpool, posilovna. Samozřejmostí jsou služby recepce, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Horní stanice vleku Na Muldě Ski - areál Pec pod Sněžkou se nachází ve vzdálenosti cca 150 m. Na sjezdovkách pohodlně sjedete ke kasám na Zahrádky , nebo Javor. Upravované běžecké tratě a Krkonošská magistrála vedou kolem hotelu. Centrum Pece pod Sněžkou cca 2,5 km nabízí veškerou občanskou vybavenost a další sportovní vyžití / bowling, krytý bazén, bobová dráha, lanový park.
Provozovatel: Oddech s.r.o
Informace poskytnul: Naďa Froňková
TOPlist