PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Krokus

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Hotel Krokus, Pec pod Sněžkou 189, 542 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 896 961
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelkrokus.cz www.ceskehory.cz/hotelkrokus
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 34 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 760 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Wi-Fi

Po domluvě

Tříhvězdičkový hotel v centru lyžařského střediska. V hotelu Krokus se nachazí 15 dvoulůžkových pokojů plus 2x junior suites, restaurace, kavárna, sauna s přístupem do řeky Úpa, možnost konání seminářů nebo školení. V blízkosti bobová dráha, lanovka na Sněžku, bowling, Relaxpark Pec, Wellness Pecr.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel Krokus leží přímo v centru turistického střediska Pec pod Sněžkou. Je dostupný vozem, přičemž parkování není zajištěno v ceně. Parkování 70 Kč/den. Dále pak autobusem. Autobusová stanice se nachází asi 400m od hotelu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Tříhvězdičkový hotel nabízí ubytování v 15-ti dvoulůžkových pokojích s možností dvou junior suites. Každý pokoj je vybaven koupelnou, televizí se satelitním příjmem, fénem a pokojovým trezorem. V recepci hotelu najdete směnárnu, hotelový sejf, půjčovnu společenských her, informační služby, telefonní a internetové služby. Dále je možné si v recepci zamluvit hotelovu... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hotel je díky své poloze ideálním východiskem pro pěší túry a zimní i letní sporty. V blízkosti se pak nachází tenisové kurty, bazén, squash, ricochet, bowling, masáže a spousta dalších služeb, které zpříjemní Váš pobyt.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ing. Miroslav Kopecký
Informace poskytnul: ing. Miroslav Kopecký
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz